OKNA I DRZWI MALBORK
Bułajewski & Piórowski

 

Ul. Głowackiego 2, Malbork
 Pierwsze piętro

 

Godziny otwarcia: 

poniedziałek – piątek: 8:00 do 16:00

sobota: 8:00 do 13:00
niedziela: nieczynne

 

Dział sprzedaży:
Tel: +48 579 301 886


Tel: +48 579-105-209

 Tel: +48 799-168-943 
 

Email: biuro@oknaidrzwimalbork.pl

 

 

 

 

SZYBKI KONTAKT>

FB logo

OKNA I DRZWI
BUŁAJEWSKI & PIÓROWSKI
Malbork

LOGO FB

Z ogromną przyjemnością prezentujemy nowy produkt - drzwi przesuwne serii PETECKI Inowa Slide.

Nowy produkt bazuje na systemie Smart Slide marki Aluplast oraz okuciu ROTO Inowa, łącząc cechy zarówno drzwi podnoszono-przesuwnych HST jak i tradycyjnego okna typu patio PSK. Stanowią zarazem pośrednie rozwiązanie drzwi tarasowych w budownictwie jedno i wielo rodzinnym.

Drzwi Przesuwne
PETECKI INOWA SLIDE

PETECKI Inowa Slide  i jej doskonałe właściwości techniczne

  • Maksymalny wymiar symetryczny wynosi 3100 mm. x 2400 mm. (maksymalna szerokość kwatery do osi słupka 1550 mm)

  • Maksymalna szerokość to  4000 mm.

  • Szklenie pakietem Ug=0,7 W/m2K (36 mm.). Głębokość skrzydła roboczego  to  70 mm.

  • Drzwi przesuwne PETECKI Inowa Slide dedykowane są do  solowych  otworów.

  • Zastosowane rozwiązania techniczne sprawiają, że Inowa Slide osiąga bardzo dobre wyniki w zakresie badań przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności. (Wysokie parametry osiąga dzięki odpowiednio dopasowanym uszczelkom obwodowym skrzydła, które poprzez przekręcenie klamki są dociskane poprzecznie do ościeżnicy, po całym obwodzie.

Komfort i nowoczesny DESIGN

Poznaj zalety drzwi przesuwnych PETECKI Inowa Slide

Efektowne przeszklenia oraz stabilna konstrukcja
 

Drzwi przesuwne PETECKI Inowa Slide wpisują się w nowoczesne trendy budowlane. Umożliwiają stworzenie przeszklonej konstrukcji o maksymalnych wymiarach 4 x 2,4m. przy wymiarach skrzydła funkcyjnego 1,5 x 2,4m. Ryglowanie na całym obwodzie skrzydła zapewnia dużą siłę docisku, a jednocześnie po otwarciu skrzydło przesuwa się niezwykle lekko, przy użyciu minimalnej siły. Kolejnym atutem jest niski próg.

Optymalizacja przestrzeni

 

Otwarcie drzwi nie wymaga rozwarcia skrzydeł, które głęboko ingerowałyby w przestrzeń mieszkalną. Drzwi przesuwne PETECKI Inowa Slide można wykonać w schemacie A: 2-kwaterowe z jednym skrzydłem ruchomym oraz w schemacie C: 4-kwaterowe z dwoma skrzydłami ruchomymi.

KOMFORT użytkowania

 

Innowacyjny mechanizm zamykania pozwala na prostą i intuicyjną obsługę, zbliżoną do rozwiązań stosowanych w drzwiach podnoszono-przesuwnych, typu HST. Wysokiej klasy okucia okienne gwarantują, że skrzydło po jego odblokowaniu swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwa się na wózkach względem nieotwieranej części konstrukcji. Mechanizm blokujący pozwala na delikatne zamykanie skrzydła w ramie, a tym samym łatwą obsługę drzwi przesuwnych.

Stylowy design

 

Drzwi przesuwne PETECKI Inowa Slide to nowe rozwiązanie w segmencie drzwi/okien przesuwnych, które docelowo mogą być atrakcyjną alternatywą dla drzwi tarasowych typu PSK/PATIO. To Idealne rozwiązanie zarówno pod kątem budownictwa jednorodzinnego, ale również do obiektów od których wymaga się niezawodności oraz łatwości obsługi.