Okna i drzwi logo

OKNA I DRZWI MALBORK
Bułajewski & Piórowski

 

Ul. Głowackiego 2, Malbork
 Pierwsze piętro

 

Godziny otwarcia: 

poniedziałek – piątek: 8:00 do 16:00

sobota: 8:00 do 13:00
niedziela: nieczynne


Tel: +48 579-105-209

 Tel: +48 799-168-943 
 

Email: biuro@oknaidrzwimalbork.pl

 

 

 

 

SZYBKI KONTAKT>

FB logo
Logo Okna i drzwi

OKNA I DRZWI
BUŁAJEWSKI & PIÓROWSKI
Malbork

LOGO FB

Łącząc innowacyjne technologie ze specjalnymi liniami projektowymi, automatyczny system balustrad jest najlepszą odpowiedzią zapotrzebowań na nowoczesne i stylowe przestrzenie zewnętrzne, takie jak restauracje, kawiarnie, ogrody na dachu, hotele itp. Wyjątkowa innowacja, w której ruchoma część systemu jest podnoszona lub opuszczana jednym ruchem zgodnie z naszymi życzeniami i warunkami pogodowymi.

Wysuwane Balustrady Wind-Dam

Znakomita elegancja, zastosowanie aluminium w ramie pozwala uzyskać minimalny i nowoczesny styl, a szkło laminowane zapewnia maksymalny przepływ naturalnego światła.

Łatwy w użyciu jest regulowany, dostosowany i niezwykle łatwy w użyciu. Rewelacyjnie zaprojektowany, aby był łatwy w obsłudze, dzięki czemu ruchoma część unosi się za pomocą lekkiego nacisku.

Lekkość i wytrzymałość, rama wykonana jest z profilu aluminiowego w połączeniu z bezpiecznym przezroczystym szkłem hartowanym, szkła 4.4.4 PVB na części stałej i szkła monolitycznego 6 mm na części ruchomej. Szkło oraz cała konstrukcja zostały zaprojektowane tak, aby były zasadniczo trwałe i odporne.

Unikalna ochrona przed wiatrem, wszystkie modele działają wyjątkowo dobrze na zewnątrz, zapewniając izolację akustyczną i ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi.

Wygodna instalacja, system został starannie zaprojektowany, aby można go było łatwo zainstalować w krótkim czasie.

Wind-Dam system posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz testy jakości i bezpieczeństwa.